• OILSTAR
  • kariera
  • KOMPENZÁTORY
  • ZAŠLI HODNOCENÍ
  • Zařízení pro komepltaci hadic
  • HYDRAULICKÉ VÁLCE
  • Hadice pro technické plyny
  • Bezodkapové spojky

PODMÍNKY VYUŽÍVÁNÍ INTERNETOVÝCH STRÁNEK

Přístupem na internetové stránky a stahováním materiálů v ní obsažených, stanovících majetek Tubes International s.r.o. souhlasíte bezvýhradně s následujícími podmínkami:

OBSAH

Všechny uvedené údaje mají pouze informativní charakter. Použití údajů je možné jen pro informativní účely s vyhrazením povinnosti uvedení informace o autorských právech uvedených materiálů.

AUTORSKÁ PRÁVA

Prezentované materiály a celý obsah internetové Tubes International s.r.o. jsou chráněna autorskými právy. Obsažené informace, texty, ilustrace a obrázky mohou být používány výhradně pro nekomerční, osobní účely a mimo prohlížení nesmí být jakýmkoliv způsobem reprodukovány, modifikovány, kopírovány, prodávány nebo publikovány, v celku ani částečně bez předchozího písemného souhlasu Tubes International s.r.o.

OMEZENÍ ODPOVĚDNOSTI

Informace na internetové stránce nejsou právně závazné a nestanoví obchodní nabídku ve smyslu Občanského zákoníku. Tubes International s.r.o. si vyhrazuje právo ke změně technických parametrů bez předchozího upozornění. Barvy uvedené na stránce se mohou částečně lišit od skutečnosti z důvodu omezení zobrazovacích technologií. Plné informace na téma produktů a jejich dostupnosti lze získat na pobočkách Tubes International s.r.o.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Firma Tubes International s.r.o. se sídlem v Ostravě na ulici Bohumínská 172/151, informuje, že osobní údaje a kontaktní údaje, obdržené prostřednictvím kontaktního formuláře, dostupného na těchto internetových stránkách, budou používány pouze a výlučně pro následující účely:

Tubes International s.r.o. informuje, že všechny osobní údaje a kontaktní údaje, získané firmou prostřednictvím těchto internetových stránek, budou používány výlučně pracovníky firmy Tubes International s.r.o. pro služební potřeby a nebudou prodávány nebo zpřístupněny jiným firmám, institucím nebo fyzickým osobám.

Během používání stránek www.tubes-international.cz jsou zpracovávány následující údaje o uživatelích: