Všechny typy hydraulických hadic
  • standardní pryžové hydraulické hadice
  • termoplastové hadice
  • teflonové hadice
  • speciální hadice pro ultra vysoké tlaky

Armování hydraulických hadic

Jedna ze stěžejních částí činnosti  naší firmy Tubes International je armování a servis hydraulických hadic. Řadu let dodáváme hadice nejvyšší kvality díky spolupráci s renomovanými výrobci z celého světa. V rámci dodávek hydraulických hadic naše firma spolupracuje výhradně s výrobci z EU.

Vyrábíme hydraulické hadice všech typů – od od standardních pryžových hydraulických hadic přes termoplastové, teflonové až po speciální hadice až pro ultra vysoké tlaky až do 3200 bar.

Vyrábíme jednotlivé kusy i velké série hadic dle specifikace zákazníka.

armovani hydraulickych hadic cz

Rychlá realizace

Každá naše pobočka je vybavena zařízením pro řezání a lisování vysokotlakých hadic. Díky tomu jsme schopni dodávat hadice (hydraulické, termoplastové, teflonové a další), v nejkratším možném čase.

dodatkowa ochrona

Dodatečná ochrana hadic

Nabízíme také dodatečné ochrany hadic (kovové, teplem smrštitelné, plastové, tkaninové, tepelné), které významně prodlužují životnost hadice.

produkcja koncowek 1

Výroba atypických koncovek

Máme také dceřinou firmu zabývající se výrobou atypických hadicových koncovek a adaptérů dle specifikace zákazníka nejen z hlediska požadovaného tvaru ale také použitého materiálu. Umožňuje nám to splnit i velmi specifické požadavky zákazníka na hadicové koncovky.

przewody uhp

Výroba hadic do 3200 bar

V rámci sortimentu pro velmi vysoké tlaky disponujeme vybavením pro kompletaci termoplastových spirálních hadic do 3200 bar a také pryžových hadic pro čištění vodou a řezání vodním paprskem do 1400 bar.

przewody hydrauliczne latwa identyfikacja

Snadná identifikace hadic

Vyrábíme hadice nejvýšši kvality s možností jejich snadné identifikace. Každý kus nebo výrobní série hadice je pro budoucí snadnou identifikaci označena výrobním číslem. Na přání zákazníka je možné k vyrobeným hadicím také vystavit atest jakosti.

dodatkowe uslugi

Další služby spojené s výrobou hydraulických

  • testování statickáým tlakem (vodou)
  • čištění hadic pomocí prostřelování čistících zátek
  • zabezpečení hadice proti znečištění (například termosmrštitelnými zátkami koncovek)
mobil: +420 725 353 111
mobil: +420 725 610 033
mobil: +420 774 761 300
mobil: +420 777 457 977
Potřebujete více informací?