Všechny typy hydraulických hadic
  • standardní pryžové hydraulické hadice
  • termoplastové hadice
  • teflonové hadice
  • speciální hadice pro ultra vysoké tlaky

Armování hydraulických hadic

Jedna ze stěžejních částí činnosti  naší firmy Tubes International je armování a servis hydraulických hadic. Řadu let dodáváme hadice nejvyšší kvality díky spolupráci s renomovanými výrobci z celého světa. V rámci dodávek hydraulických hadic naše firma spolupracuje výhradně s výrobci z EU.

Vyrábíme hydraulické hadice všech typů – od od standardních pryžových hydraulických hadic přes termoplastové, teflonové až po speciální hadice až pro ultra vysoké tlaky až do 3200 bar.

Vyrábíme jednotlivé kusy i velké série hadic dle specifikace zákazníka.

armovani-hydraulickych-hadic

Rychlá realizace

Každá naše pobočka je vybavena zařízením pro řezání a lisování vysokotlakých hadic. Díky tomu jsme schopni dodávat hadice (hydraulické, termoplastové, teflonové a další), v nejkratším možném čase.

Osłony na węże

Dodatečná ochrana hadic

Nabízíme také dodatečné ochrany hadic (kovové, teplem smrštitelné, plastové, tkaninové, tepelné), které významně prodlužují životnost hadice.

Produkcja nietypowych końcówek

Výroba atypických koncovek

Máme také dceřinou firmu zabývající se výrobou atypických hadicových koncovek a adaptérů dle specifikace zákazníka nejen z hlediska požadovaného tvaru ale také použitého materiálu. Umožňuje nám to splnit i velmi specifické požadavky zákazníka na hadicové koncovky.

Produkcja przewodów do ultrawysokich ciśnień

Výroba hadic do 3200 bar

V rámci sortimentu pro velmi vysoké tlaky disponujeme vybavením pro kompletaci termoplastových spirálních hadic do 3200 bar a také pryžových hadic pro čištění vodou a řezání vodním paprskem do 1400 bar.

Znakowanie przewodów hydraulicznych

Snadná identifikace hadic

Vyrábíme hadice nejvýšši kvality s možností jejich snadné identifikace. Každý kus nebo výrobní série hadice je pro budoucí snadnou identifikaci označena výrobním číslem. Na přání zákazníka je možné k vyrobeným hadicím také vystavit atest jakosti.

Další služby spojené s výrobou hydraulických

Další služby spojené s výrobou hydraulických

  • testování statickáým tlakem (vodou)
  • čištění hadic pomocí prostřelování čistících zátek
  • zabezpečení hadice proti znečištění (například termosmrštitelnými zátkami koncovek)
mobil: +420 725 353 111
mobil: +420 725 610 033
mobil: +420 774 761 300
mobil: +420 777 457 977
Potřebujete více informací?