crushproofstar

Transport mléka a mléčných výrobků

Tlako-sací hadice pro transport mléka a mléčných produktů a další potraviny, vyžadující použití pryže bez chuti a zápachu.

Hadice pro mléko a mléčné výrobky CRUSHPROOF STAR
Čím se liší hadice CRUSHPROOF STAR?
 • Bezkonkurenční ve své třídě

  Hadice CRUSHPROOF STAR je zárukou nejvyšší kvality za výhodnou cenu. Díky vysokému pracovnímu tlaku a použití plastové spirály je hadice ve své třídě bezkonkurenční.

 • Vysoce kvalitní konstrukce

  Hadice CRUSHPROOF STAR je vyrobena z vysoce kvalitní směsi pryží NR a NBR. Díky syntetickému opletu a plastové spirále je hadice CRUSHPROOF STAR odolná stlačení a mechanickému poškození. Speciální konstrukce hadice v případě náhodného přejetí, např. paletovým vozíkem, její návrat do původního tvaru.

 • Efektivní a spolehlivá

  Použití plastové spirály snižuje hmotnost hadice a usnadňuje tím manipulaci. Zvláště vhodná pro aplikace vyžadující elasticitu a malý poloměr ohybu. Možnost práce za podtlaku.

 • Určena pro potravinářství

  Hadice CRUSHPROOF STAR je s úspěchem používána v potravinářství. Neobsahuje plastifikátory, ftaláty ani substance živočišného původu díky čemuž je pryž bez zápachu. Duše splňuje požadavky FDA, BfR, M.D. 21/03/73 a RAL. Shodná s EC 1935/2004 a EC 2023/2006.

 • Doporučena Tubes International

  Díky svým vlastnostem je hadice CRUSHPROOF STAR doporučena pro aplikace v potravinářství např. stáčení mléka.

Złącza mleczarskie
Zajištění hygieničnosti průtoku média

Správně zvolená hadice na mléko (hadice s vhodně vybranými a správně nainstalovanými koncovkami) zaručuje hygieničnost procesu, jakým je např. stáčení mléka. V těchto aplikacích jsou nejčastěji používány mlékárenské spojky (hygienické koncovky) z nerezi AISI 316 s odpovídajícím provedením vnitřních ploch s nízkou drsností. Tyto spojky jsou upevněny na hadici pomocí šroubovacích spon nebo lisovacích objímek.

Dozvědět se více >

Zkontaktujte se s námi, řekněte co potřebujete a my Vám pomůžeme nalézt vhodné řešení!

"*" indicates required fields