Potrubní objímka pro vysoké zatížení s antivibrační vložkou

Robustní, dvoudílná, ocelová objímka vysoké kvality pro vysoká dynamická zatížení s antivibrační vložkou DÄMMGULAST® a dvěma utahovacími šrouby zabezpečenými plastovými podložkami proti vypadnutí během dotahování. Šrouby umožňují regulaci průměru pro přizpůsobení se více rozměrům potrubí. Antivibrační vložka se žlutým identifikačním pruhem (střední úroveň snížení hluku do 22 dB(A)) vyrobená z pryže EPDM odolné vodě, otěru, změnám teplot a stárnutí. Na jedné části objímky je přivařena dvoustupňová matice s rozměry závitu M8/M10. Objímka je určena pro vodorovnou nebo svislou montáž či zavěšení všech typů potrubí: ocelových, litinových, měděných, plastových. Ověřené řešení v sanitárních rozvodech vodovodů a kanalizací, v instalacích rozvodu topení, plynů, ventilace, klimatizace v obytných a průmyslových budovách.

Dostupné ve verzi z uhlíkové oceli, pozinkované oceli (W1) , nerezi AISI 304 (W4) a nerezi AISI 316 (W5).

znackou kvality gutezeichenObjímky jsou označeny značkou „Gütezeichen Rohrbefestigung“ do rozměru ≤ 200 mm a jsou podrobeny kontrole v souladu s instrukcí RAL-GZ 655-B. Produkty se značkou kvality RAL musí splňovat všechny povinné požadavky v souladu se standardy popsanými v RAL-GZ 655. Objímky jsou testovány na požární odolnost do rozměru ≤ 170 mm (RAL-GZ 656).

Metody montáže objímek:

Nabízíme také širokou škálu možností montáže těchto objímek. Pro volbu správného řešení prosím kontaktujte Tubes International.

A – montáž pomocí trapézového závěsu na trapézový plech;
B – montáž přímo do materiálu;
C – montáž na ocelové nosníky bez nutnosti vrtání a svařování;
D – montáž na ocelové nosníky pomocí nosné svěrky;
E – montáž na ocelové nosníky pomocí kloubové nosné svěrky;
F – montáž do kolejnice.

Metody montáže objímek
Montáž na ocelové nosníky pomocí kloubové nosné svěrky

Příklady použití potrubní objímky DÄMMGULAST®:

Objímka potrubí pro vysoké zatížení s antivibrační vložkou DÄMMGULAST®
Montáži topných systémů
Dvoudílná ocelová potrubní objímka s antivibrační vložkou

Dozvědět se více také o: