Przewód gumowy do płuczki wiertniczej

Pryžová hadice pro vrtný výplach

Aplikacespojení spodních nádrží s čerpadly na zásobovací lodi PSV (platform supply vessel)
Médiumvrtný výplach
Tlak6 bar
Pracovní teplotaokolí
Testování30 bar/hydrostaticky

Technologie montáže: vnitřní lisování – systém vnitřního lisování umožňuje trvalé a bezpečné spojení koncovek s hadicí a zaručuje nepřerušený průtok média koncovkou. Systém využívá metody tažení za studena. Tvarovacím nástrojem je tvrzený kužel, který má v pracovní části větší průměr než vnitřní průměr koncovky před zalisováním. Během lisování je tvarovací kužel protahován koncovkou a roztahuje ji do požadovaného průměru. Hadicový trn koncovky roztahuje také hadici a dotlačuje ji k objímce. Hlavní výhodou vnitřního lisování proti vnějšímu lisování je zvýšení průtoku média hadicí. Vnitřní průměr koncovky je v tomto případě roven vnitřnímu průměru hadice.

Popis: mimořádně elastická tlako-sací hadice (poloměr ohybu je roven vnitřním průměru hadice. Ukončena na obou stranách 4” spojkou HAMMER LUG FIG. 100 (samec + matice na jedné straně, samice na druhé straně) z uhlíkové oceli. Celková délka 10 000 mm.

Jiné použití: transport vrtného výplachu mezi zásobníky (trip tank), plnění autocisteren a železničních cisteren ropou, napájení agregátů.